„ANALITYK MÓWI, ŻE BITCOIN DRUKUJE KLUCZOWŠ ZWROTNICĘ.

Bitcoin tworzy kluczowy sygnał kupna po tygodniach konsolidacji. Krypto waluta pchnęła się wyżej w ciągu ostatnich 10 dni, co pozwoliło temu wskaźnikowi na wyższą tendencję do tworzenia sygnału kupna widzianego dzisiaj.

NADRUKI BITCOINÓW DECYDUJĄCE O ZWROCIE CHMURY ICHIMOKU
Josh Olszewicz, analityk krypto-asetów, zauważył niedawno, że krypto-asetowa waluta utworzyła byczy krzyż TK według wskaźnika Ichimoku Cloud.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Wskaźnik jest wieloaspektowym wskaźnikiem, który pokazuje ważne poziomy cen wraz z trendem analizowanych aktywów.

Ostatni raz ten sygnał był widziany w czasie ostatniego rajdu lipcowego, który zabrał Bitcoin z $9,000 do $11,000 i więcej.

Jest to ważne, ponieważ sugeruje to, że średniookresowy trend BTC jest byczy. Jest to nieco opóźniony wskaźnik, który podąża za wyższą ceną Bitcoina, zamiast przewidywać przyszłe ruchy cen.

Wykres akcji cenowej BTC na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy z analizą inwestora kryptońskiego Josha Olszewicza.
Źródło: BTCUSD z TradingView.com
Olszewicz zauważył, że wskaźnik chmury kryptokurwalutowej Ichimoku ma niezwykle pozytywny wskaźnik trafień, jak na historyczne dane rynkowe.

Podzielił się on wykresem, z którego wynika, że od 2013 roku wskaźnik ten ma 80% wskaźnik hit rate, co oznacza początek silnych nóg wyżej na poprzednich rynkach hossy. Dla jednego, przed rajdem do 20.000 dolarów, przy około 3.500 dolarów, Bitcoin stworzył ten byczy crossover. Ten historyczny precedens dobrze wróży nabywcom wiodącej kryptokuranty.

OCZEKUJŠ KRÓTKOTRWAŁEGO ODWRÓCENIA

Podczas gdy długoterminowa prognoza dla Bitcoinu pozostaje silna, krótko- i średnioterminowa może być nieefektywna.

Willy Woo, wybitny analityk branżowy, podzielił się niedawno poniższym wykresem.

Pokazuje on, że Bitcoin prawdopodobnie ponownie przebada lukę w transakcjach terminowych na CME na poziomie 11.200 USD.

„To jest krótkoterminowa analiza techniczna, a nie moje normalne podstawy; należy pamiętać, że krótkoterminowa analiza jest znacznie mniej wiarygodna, bardziej dla graczy w kasynie. STRESZCZENIE: Podejrzewam, że ostatnia luka w CME (to, co z niej zostało w zielonym kolorze) może zostać wypełniona“.

Jeśli chodzi o to, dlaczego uważa, że tak się stanie, Woo zauważył, że istnieją trendy w księdze zamówień/rynkach, które pokazują, że dystrybucja odbywa się pod nosem handlowców. Oznacza to, że zwiększyła się presja na sprzedaż. Nie wspominając o tym, że analityk zauważył, że ostatnie działania cenowe Bitcoin’a przypominają wzór z podręcznika Wyckoff’a dotyczącego dystrybucji, często widziany przed wypłatami.

Wykres cen kontraktów terminowych na CME BTC w ciągu ostatnich kilku tygodni z analizą Willy’ego Woo.