Coinbase App idzie w dół Tak jak Bitcoin Skyrockets

Coinbase powiedział, że strona internetowa i aplikacje mobilne nie ładują się, dodając, że jest „obecnie badany problem“.

Strona internetowa kryptokurrency exchange Coinbase najwidoczniej rozbiła się tak samo, jak cena Bitcoin nadal maszeruje w kierunku trzyletnich wyżów blisko 17.000 dolarów za monetę. Użytkownicy Coinbase próbujący uzyskać dostęp do swojego portfolio spotkali się z informacją, że strona jest „chwilowo niedostępna“.

Według aktualizacji firmy w poniedziałek, Coinbase powiedział, że strona internetowa i aplikacje mobilne nie są ładowane, dodając, że jest „obecnie badania problemu“, ale nie ma dalszych uwag.

Coinbase potwierdził braki w ciągu dnia przed ogłoszeniem incydentu został rozwiązany i na piśmie było monitorowanie wyników.

Cena Bitcoin Gemini stale rośnie w tym miesiącu, częściowo w odpowiedzi na PayPal ogłaszając go w końcu zaczął pozwalając klientom na kupno i sprzedaż Bitcoin i innych kryptocur walut przy użyciu ich portfeli online.

Giełda kryptograficzna w San Francisco doświadczyła w tym roku wielu przestojów podczas intensywnych okresów handlowych, prawdopodobnie z powodu masowej sprzedaży przez wieloryby i innych inwestorów. Najbardziej zauważalny incydent miał miejsce w marcu, gdy społeczność kryptońska szykowała się do zmniejszenia podaży bitcoinów, znanego jako zmniejszenie o połowę, co również spowodowało wstrzymanie handlu.

Użytkownicy Coinbase zostali również zablokowani z ich kont podczas przestoju wywołanego awarią koronaawirusa, który wytarł ponad 20% od wartości Bitcoinów w mniej niż godzinę.

Użytkownicy Coinbase zgłosili, że nie byli w stanie handlować podczas tych okresów szczytowej zmienności Bitcoinów co najmniej trzy razy w ciągu 2020 roku.

Niestety, wzrosty cen są często wtedy, gdy inwestorzy chcą kupować i sprzedawać najwięcej. W takich przypadkach, potencjalne zyski mogą po prostu zniknąć, gdy nie mogą nic zrobić.

Moment, w którym Bitcoin surging i Coinbase spadają przypomniał społeczności o hossę na rynku w 2017 roku, kiedy to giełda kryptograficzna nie była w stanie poradzić sobie z podwyższoną aktywnością, tak jak cena Bitcoinów osiągnęła szczyt w wysokości prawie 20.000 dolarów.