Przewidywanie ceny Bitcoinów – Bykom udaje się złamać ponad 11.600 dolarów.

Prognoza ceny Bitcoinów poszła w górę po wielokrotnych odrzuceniach od 11 600 dolarów.
Byki nie były w stanie zwiększyć płynności i wolumenu, aby przełamać opór 11.600 USD.
50-dniowe SMA jest teraz powyżej 100-dniowego SMA sygnalizującego słabnącą siłę byków
Każdy weekendowy nagły ruch cenowy może wyrządzić poważne szkody cenie Bitcoina
Przewidywanie ceny Bitcoinów – Bykom udaje się złamać ponad $11,600 1
Ciepłowidło kryptograficzne wg Coin360

Przewidywanie ceny Bitcoinów – BTC poruszające się w niedźwiedzim układzie klinowym
W zeszłym tygodniu Bitcoin cena skoczyła powyżej 11.500 dolarów na grzbiecie silnych podstaw i kupna byka. Gdy cena przekroczyła 100 dni SMA, para BTC/USD szybko wzrosła do rangi i dotknęła 11.700 dolarów w ciągu jednego tygodnia. Po kilku dniach poziomego ruchu, cena Bitcoin jest teraz zdecydowanie odrzucony przez istotny opór na 11.550 dolarów.

Cena zawisła wokół 11.350 dolarów i wydaje się, że byki zrezygnowały z walki, co widać po niskim wolumenie i płynności. Na wykresach godzinowych pojawił się niedźwiedzi wzór, ponieważ większe ramy czasowe 100-dniowego SMA spadły teraz poniżej 50-dniowego SMA. W przypadku przejęcia kontroli przez niedźwiedzie, prognoza ceny Bitcoin może obniżyć się do poziomu wsparcia 10 850 USD.

Wcześniej, przedział cenowy pomiędzy 10.800$ a 10.600$ dobrze wspierał tę parę. Byki i popyt instytucjonalny pozostaje wysoki w tym zakresie. Poważny cios niedźwiedzi może również spowodować dalszy spadek ceny do 9 700 dolarów, gdzie 200-dniowe SMA czeka na parę.

RelatedPosts
Skalowalność i prywatność Bitcoin Up jest o krok bliżej.
Ruch cen Bitcoinów pokazujący czarne znaki
Przewidywanie cen Bitcoinów: BTC ponownie wzrośnie, analitycy
Nigeryjska grupa protestacyjna Koalicja Feministyczna zabiega o darowizny Bitcoinów

Ruch cen Bitcoinów w ciągu ostatnich 4 godzin – Utrzymanie byków na drobne zyski
Przewidywanie ceny Bitcoinów – Bykom udaje się złamać ponad $11,600 2
Wykres cen Bitcoin według TradingView
Cena Bitcoinów wynosi obecnie około 10.350 dolarów. Przewidywana cena Bitcoinów utknęła w wąskim przedziale pomiędzy 11.550$ a 11.200$. Wieloryby stały się niedźwiedzie, ponieważ ogromne BTC są porzucane na wyższych poziomach. Może to wynikać z księgowania zysków przez wieloryby BTC.

Więc, czy byki mogą przyjść na ratunek? Mówiąc o godzinnych ramach czasowych, byki muszą utrzymywać presję, by przełamać opór powyżej 11.600 dolarów. Dalej, jest umiarkowany opór, aby powstrzymać cenę przed podążaniem w kierunku bardzo ważnego znaku oporu 12.000 dolarów. Na froncie godzinowym, byki muszą zamykać dzień powyżej 11.350 dolarów, aby utrzymać impet wzrostowy dla prognozy ceny Bitcoina.

4-godzinny wykres BTC/USD – Wszystkie oczy na linii wsparcia 10.825 dolarów

Poziomy wsparcia muszą być obserwowane z największym zainteresowaniem w ciągu najbliższych kilku godzin. Niedźwiedzie musiałyby sprowadzić cenę poniżej poziomu 10.825 dolarów, aby zrobić znaczne wgniecenie w weekend. Aby to osiągnąć, 50-dniowe SMA musi zostać przekroczone, a stamtąd cena może szybko spaść poniżej 10.500 dolarów. Jeśli byki mogą działać mocno na tych dwóch ścianach, presja sprzedaży będzie fizzle out w ciągu kilku godzin, obracając Bitcoin prognoza ceny pozytywne.

Mniejsze ramy czasowe godzinowe malować byka prognozy cen Bitcoin. Tutaj wykresy są zawyżone, a 11.200 dolarów wsparcia daje kluczowe wsparcie dla pary BTC/USD. Odzyskiwanie odruchu jest jak na razie dobrze trzyma się króla kryptońskiego. Byk musi traktować $11,000 jako kluczowe wsparcie na 4-godzinnym wykresie.

Po stronie technicznej, RSI jest nieco przesadzone, ale wciąż ma miejsce na dalsze działania. Dalsza niedźwiedzia akcja może przynieść RSI w negatywnym fałdzie, a cena może szybko odbić się do $11,500 w górę w ciągu kilku następnych sesji. Jednakże, jeśli wzór klinowy utrzymuje się dłużej na wykresach godzinowych, może to oznaczać większą presję sprzedaży. SMA 50-dniowe robi dobrą robotę absorbując nadmiar niedźwiedzich ruchów.

Przewidywanie ceny Bitcoinów – para BTC/USD ponownie utknęła w niedźwiedzim zakresie.
Na wykresach BTC/USD zaczął się ponownie pojawiać wzór symetrycznego trójkąta. W przypadku, gdy byki nie są w stanie złamać się w zakresie powyżej 11 600 $, formacja zmaterializuje się, a niedźwiedzie będą w pełni naładowane. Niedźwiedzia dywergencja pozostaje silna i wynosi $11,600, gdzie sprzedaż może ponownie pojawić się w fałszywym byczym ruchu.

Wskaźnik RSI tworzy niższe wyży, odzwierciedlające spadającą siłę nabywców. Jakakolwiek strata w zrównoważonym kupowaniu przy niższych poziomach cen może siać spustoszenie dla byków w ciągu weekendu. W międzyczasie MACD również znajduje się w stanie stagnacji, podczas gdy średnie kroczące są w kierunku poziomym.