TOP 3 Bitcoin i Crypto News na dzisiaj: 29 czerwca – Analiza ETH, BSN integruje się z ETH, & ADA Demo

Analiza cen Ethereum (ETH), chiński łańcuch blokowy BSN do integracji z Ethereum (ETH) oraz Cardano (ADA) odsłaniają demonstrację Shelley Transition Combinator.

Początek nowego tygodnia zakończył się na zielono. Średnia DJIA (Dow Jones Industrial Average) skoczyła o 580,25 punktu (+2,32%), by zamknąć się z wynikiem 25,595,80. NASDAQ Composite wzrósł o 116,93 pkt. (1,20%) do 9.874,15 pkt., a S&P 500 wzrósł o 44,19 pkt. (1,47%) do 3.053,24 pkt.

Wall Street i handlowcy wzruszyli się gwałtownym wzrostem liczby przypadków koronaawirusa i dopingowali Boeinga jako loty certyfikacyjne dla 737 Max, które rozpoczęły się w poniedziałek. Gigant mediów społecznościowych jest pod presją po tym, jak kilka firm (Starbucks, Coca-Cola i Diageo) ogłosiło, że wstrzyma reklamę na swoich platformach. Główne średnie uzyskały wzrost po ogłoszeniu przez Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (National Association of Realtors), że w maju sprzedaż domowa wzrosła o 44,3%.

Dzisiejsze zyski przyszły nawet po tym, jak Uniwersytet Johnsa Hopkinsa ogłosił, że w USA potwierdzono ponad 2,5 miliona przypadków COVID-19 wraz z ponad 125.000 zgonów. W sumie na całym świecie odnotowano ponad 10 milionów przypadków.

Jeśli chodzi o wiadomości w sferze kryptograficznej, to niektóre z nagłówków Crypto News w Stanach Zjednoczonych zawierają analizę cenową Ethereum (ETH), chińskie łańcuchy blokowe zostaną zintegrowane z Ethereum (ETH), a Cardano (ADA) odsłania demo dla Shelley Transition Combinator.

Etereum (ETH) pod ciśnieniem byczym (Bullish Pressure)

W zeszłą sobotę, sprzedawcy zwiększyli swój napad i przełamali poziom wsparcia Etereum 222,98 dolarów. Pod koniec dnia, Ethereum (ETH) ustanowił nowy niski poziom w czerwcu na 215,79 dolarów. W niedzielę nabywcy wciąż odradzali się, czemu towarzyszyły niewielkie ilości, ale nie udało im się przetestować dwugodzinnego EMA55.

Wykres ETH/USD autorstwa TradingView
Kupujący starają się utrzymać parę ETH/USD powyżej znaku $222, aby odzyskać swój znak oporu $233. Jeśli niedźwiedzie otrzymają silne wsparcie, aby ponownie sprzedać, wtedy spadek będzie kontynuowany i może wkrótce osiągnąć psychologiczną markę 200$.

Wykres ETH/USD według TradingView
Patrząc na większe ramy czasowe, obecny wzrost Bitcoin Trader prawdopodobnie będzie kontynuowany, ponieważ byki wykazały opór przy marży 217 USD, a jego wolumen obrotów również wspiera bieżące odbicie. Co więcej, Moving Average Convergence/Divergence (MACD) wszedł do strefy byczej, ponieważ jego linie przecięły się. Krótko mówiąc, wzrost ETH może być kontynuowany w kierunku obszaru 227 dolarów, gdzie kupujący mogą napotkać na opór niedźwiedzi.

Wykres ETH/USD przez TradingView

Patrząc na wykres dzienny, obniżające się wysokości wskazują, że altcoin wiodący nie znalazł jeszcze lokalnego wsparcia. Co więcej, niedźwiedzia dywergencja na wskaźniku względnej siły (RSI) sugeruje stały spadek do 215 dolarów. Wysoka koncentracja płynności wskazuje, że niedźwiedzie wkrótce wykonają swój ruch.

Ethereum (ETH) Analiza cen – Pozostaje pod presją byków na poziomie 230 USD
Chinese Blockchain to Integrate with Ethereum (ETH)
Haseeb Qureshi, partner zarządzający Dragonfly Capital Partners, twierdzi, że otrzymał informacje o zbliżającej się integracji.

Według doświadczonego inwestora, Blockchain Service Network (BSN), który jest wspierany przez kilka chińskich przedsiębiorstw państwowych, takich jak China Mobile i UnionPay, planuje integrację ze znanymi publicznymi łańcuchami blokowymi. Dwa takie łańcuchy blokujące, które będą przewodniczyć temu partnerstwu, to Ethereum (ETH) i Nervos Network (CKB).